Voor de lunch hebben we verschillende mogelijkheden. Wil je traditioneel lunchen? Kies dan voor ons broodbuffet. We zorgen voor verschillende lekkere broodjes, die je kunt beleggen met oer-Hollands beleg zoals kaas, cervelaat, ham, zoete strooisels en diverse smeersels. Natuurlijk mogen beschuit en roggebrood niet ontbreken en staat ook de kroket op het menu. Voor de vegetariërs is er een goed alternatief. Een kop soep maakt het buffet compleet, je kunt kiezen uit meerdere soorten. Verder wordt ook voor koffie, thee en (karne)melk gezorgd. Ons broodbuffet bestaat uit: Soep in buffet vorm Witbrood Bruinbrood Zonnevolkorenbrood Witte bolletjes Bruinebolletjes Maanzaad bolletjes Sesamzaad bolletjes Krentebollen Musli bolletjes Roggebrood Beschuit Div. gesorteerde vleeswaren Kaas Smeerkaas Div. zoet beleg Roomboter en margarine Kroket Koffie Thee Melk Karnemelk
Ons broodbuffet bestaat uit:
- Soep in buffet vorm
- Witbrood
- Bruinbrood
- Zonnevolkorenbrood
- Witte bolletjes
- Bruinebolletjes
- Maanzaad bolletjes
- Sesamzaad bolletjes
- Krentebollen
- Musli bolletjes
- Roggebrood
- Beschuit
- Div. gesorteerde vleeswaren
- Kaas
- Smeerkaas
- Div. zoet beleg
- Roomboter en margarine
- Kroket
- Koffie
- Thee
- Melk
- Karnemelk

BUFFET/MENU DETAILS


De combinatie van konijnjacht met de pizzerette leverde een leuk familie feest op voor 16 mensen. Vooral voor de 8 kinderen variërend van 5-14! Lekker ontspannen zelf je eigen pizza's maken: geweldig!
Wil je meer informatie of direct reserveren?
Vul dan onderstaand formulier in of bel 0529 - 431712
Ook lekker
Bekijk ook eens deze menu's
Koud buffet
Loop langs de grote tafel met koude gerechten zoals huisgemaakte salades, Franse kaasjes, paté, vis en stokbrood en schep op wat je lekker vindt. Een lekker informele manier van eten, waarbij je de gelegenheid hebt om met meerdere mensen te praten. Wij zorgen ondertussen dat het buffet rijk gevuld en vers is en dat het je aan niets ontbreekt.
Boswachtersmenu
Eten met je handen, soep met aan gort geschoten groente die je mag slurpen en kogels van gehakt, allemaal geserveerd in een aardewerk servies. Tussen het eten door word je op toepasselijke wijze vermaakt. Dit boswachtersmenu is een grote hit en nog leuker als je het combineert met een activiteit.
Megapan-gourmet
Barbecueën is in de zomer vaak een grote hit, maar wij hebben iets dat minstens zo leuk is: een megapan! Met z’n allen sta je gezellig om een enorme koekenpan heen en bakken maar. Vlees, eitje, groenten, alles kan. Wij zorgen voor extra bijgerechten en een verkoelend toetje.